Veli Bilgi Platformu

X

Aday Öğrenci Formu

Okulumuzu ziyaret etmek ve bizi daha iyi tanımak istiyorsanız aşağıdaki formu doldurun ve biz size ulaşalım!

Velinin Adı&Soyadı:

Çocuğunuzun Adı:

Çocuğunuzun Doğum Tarihi:

E-mail Adresiniz:

Telefon Numaranız:

X

Sosyal Sorumluluk Çalışmaları

Ana sınıfı öğrencilerinin kendine güvenen bireyler olarak yetişmelerini desteklerken, toplumun bir parçası olduklarını daima hatırlamaları, sosyal hak ve kurallara saygılı olmaları konusunda çalışmalar yapıyoruz.

Sosyal sorumluluk projeleri ile sorumluluklarını yerine getiren, doğaya, insanlığa ve ülkesine faydalı olmaya çalışan, saygılı, mutlu, çalışkan çocuklar yetiştiriyoruz.


Ulusal ve Uluslararası Projeler


Minik Tema – Eco School:

Üyesi olduğumuz Minik Tema ve Eco School gruplarında yaptığımız çalışma ve etkinliklerle çocuklarımız ağırlıklı olarak doğada ve bahçede vakit geçirip inceleme fırsatı buluyorlar. Bahçemizdeki küçük tarlamızda organik sebze yetiştirerek hem toprak ve doğa ile daha fazla ilişki kurabiliyor hem de kendi yetiştirdikleri sebzeleri yemenin keyfine varıyorlar. Bu şekilde bahçede geçirdikleri zaman ile kapalı alanların içinde kalmaktan kurtulup aynı zamanda fiziksel gelişmelerinin ve düşünme becerilerinin gelişimine de katkı sağlamış olmaktadır.


Geri Dönüşüm Projesi:

Çalışmanın amacı çocuklarımızda çevre ve doğa bilincini oluşturmak ve duyarlılıklarını artırmak. İçinde yaşadıkları çevreye karşı duyarlı ve koruyucu olmalarını sağlamak. Çevre ve doğanın korunması için, yapılacaklar için, farkındalık yaratmak.


Oyuncağımı Paylaşıyorum:

Çalışmanın amacı; ihtiyacı olan kişilere karşı duyarlı olma, yardım etme, paylaşma duygularını yaşamalarına ve önemini anlamalarına yardımcı olmaktır.

To Top ↑ To Top ↑